Pronájem ubytování

V domě jsou k pronájmu dvě ubytovací jednotky. Každá z nich je naprosto samostatná s vlastním vstupem. Oběma ubytovacím jednotkám je k dispozici společná možnost užívání malého uzavřeného dvorku, a zahrady s vinným sklepem. Na dvorku je zastřešená terasa, kterou je možno využít například k uschování jízních kol.

Vrchní podlaží

Vrchní podlaží (vstup z ulice) zahrnuje malou ložnici,  kuchyň s jídelním koutem, koupelnu s WC, chodbu s mycím koutem, odpočinkový pokoj a terasu s pěkným výhledem.

Kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou, plynovým sporákem s elektrickou troubou, chladničkou, mikrovlnkou a rychlovarnou konvicí. Součástí kuchyně je jídelní kout, který tvoří stůl, rohová lavice a židle.

Ložnici tvoří dvě pohodlné patrové postele z masivního dřeva s kvalitní matrací (dohromady tedy čtyři lůžka). Dále je možno použít dvě pohodlné přistýlky, které jsou v případě, kdy nejsou potřeba, zasunuty pod postelí. Přistýlky jsou taktéž vyrobeny z masivu a mají kvalitní matrace.

Odpočinkový pokoj, který je orientovaný na jih, je vybaven pohovkou a křeslem. V případě potřeby lze pohovku rozložit na dvojlůžko. Pohovka a tudíž i dvojlůžko má lamelové rošty. V tomto pokoji je k dispozici televizor s televizními a rozhlasovými programy.

Z odpočinkového pokoje lze balkonovými dvěřmi projít na malou terasu s velmi pěkným výhledem (můžete se podívat ve fotogalerii).

Příslušenství tvoří koupelna obsahující sprchový kout a WC.

Vstup do této ubytovací jednotky tvoří chodba/veranda, na jejímž konci je mycí kout vybavený umyvadlem a velkým zrcadlem.

Spodní podlaží

Spodní podlaží (vstup ze dvora) zahrnuje jeden pokoj a koupelnu s WC.

Pokoj je vybaven pohodlnou válendou a dostatečně širokou pohovkou s lamelovým roštem vhodnou k pohodlnému spaní. Tato pohovka se dá v případě potřeby rozložit na dvoujlůžko.

Další vybavení spodního pokoje tvoří chladnička, dvouplotýnkový indukční vařič a rychlovarná konvice. K dispozici je televizor s televizními a rozhlasovými programy.

V koupelně je sprchový kout, umyvadlo a WC.

 

Představu o tom, jak jednotlivé místnosti vypadají, si můžete udělat na základě fotografií ve fotogalerii.